Producenci
Blog kategorie
CO TO JEST SZUNGIT ? 0
CO TO JEST SZUNGIT ?

Od kilku lat panuje moda na szungit, czarny kamień z regionu Korelii w Rosjii, panaceum na wszelkie dolegliwości. Jest już całe mnóstwo produktów kosmetycznych, które mają w składzie wodę szungitową. Wykorzystanie leczniczych właściwości szungitu zaczęło się już dawno, bo w XVII wieku, według legendy Car Piotr z dynastii Romanowów wiedział, że tamtejsze źródło zawdzięcza swoje zdrowotne właściwości czarnej, podobnej do węgla skale, która oczyszcza podziemne wody. Tam powstało pierwsze uzdrowisko w Rosjii.

Co o szungicie i jego niezwykłych leczniczych właściwościach mówi nauka? Jak odróżnić fakty od mitów? Teoria, nauka, legenda ...

czytaj całość »
Kosmetyki rosyjskie ale składniki z całego świata! 0
Kosmetyki rosyjskie ale składniki z całego świata!

Co musisz wiedzieć o kosmetykach EСОLATIER, EO Laboratorie, Cafe mimi !?

To rosyjskie marki kosmetyków naturalnych, oparte na unikalnych recepturach i na wysokiej jakości naturalnych surowcach od najlepszych producentów z całego świata. Harmonia aromatów, moc olejów organicznych i ekstraktów roślinnych.

Produkty zawierają co najmniej 97% składników pochodzenia naturalnego, posiadają również certyfikat VEGAN SOCIETY i są w 100% bezpieczne dla Ciebie i dla planety, firma szanuje życie we wszystkich jego formach.

czytaj całość »
Co jest takiego niezwykłego w mydle, że chroni Nas przed tyloma niebezpieczeństwani? 0
Co jest takiego niezwykłego w mydle, że chroni Nas przed tyloma niebezpieczeństwani?

Dlaczego sama woda nie może umyć brudu?

Ano dlatego, że brud to najczęściej głównie tłuszcz zmieszany z kurzem i innymi cząsteczkami z którymi mamy styczność. Tłuszcz to np. środowisko bakterii w którym dobrze się czują i rozmnażają. Wiadomo, że woda nie łączy się z tłuszczem i ślizga się po powierzchni brudu a więc sama woda nie jest w stanie rozpuścić wszystkich składników brudu. Zatem jak to się dzieje, że mydło myje?

czytaj całość »
Kosmetyki Naturalne i dlaczego z Rosji? 1
Kosmetyki Naturalne i dlaczego z Rosji?

Niewątpliwą zaletą kosmetyków rosyjskich jest ich szeroka gama. Produkty dotyczą pielęgnacji ciała i włosów, codziennej i specjalistycznej. Jednak lista zalet kosmetyków rosyjskich jest znacznie dłuższa:

W państwach byłych republik radzieckich można znaleźć wiele interesujących kosmetyków, które bazują na lokalnych składnikach. Niektóre z nich to kosmetyki naturalne, wręcz organiczne, warto jednak czytać skład!

czytaj całość »
Wiadomości z Planety
Zostaw swojego e-maila już dziś! Wypatruj wiadomości z zielonym serduszkiem:
    ✅ promocje,
      ✅ nowości,
        ✅ informacje o nowych artykułach i rekomendacjach
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl