Producenci
Blog kategorie

Kosmetyki rosyjskie ale składniki z całego świata!

0
Kosmetyki rosyjskie ale składniki z całego świata!

Co musisz wiedzieć o kosmetykach EСОLATIER, EO Laboratorie, Cafe mimi !?

To rosyjskie marki kosmetyków naturalnych, oparte na unikalnych recepturach i na wysokiej jakości naturalnych surowcach od najlepszych producentów z całego świata. Harmonia aromatów, moc olejów organicznych i ekstraktów roślinnych.

Produkty zawierają co najmniej 97% składników pochodzenia naturalnego, posiadają również certyfikat VEGAN SOCIETY i są w 100% bezpieczne dla Ciebie i dla planety, firma szanuje życie we wszystkich jego formach.


Firma EcoLaboratoria LLC. i Greencosmetics Group produkują marki:

 

rosyjskie kosmetyki naturalne

 

W 2019 roku rozpoczął się nowy projekt ECOLATIER
Celem ECOLATIER® jest rozwój produktów w sposób zrównoważony, aby umożliwić rozkwit zarówno planety, jak i jej społeczeństwa.

Jest to firma rodzinna z siedzibą w Rosji, zajmuje się tworzeniem kosmetyków naturalnych od 2006 roku.
Okres ten był bardzo ważny - to kamień milowy: koniec dekady przemian społecznych, gospodarczych i geograficznych oraz początek nowej ery! Dziś piękno wymaga świadomego podejścia. Dlatego firma patrzy na główne trendy i innowacje technologiczne, które zrewolucjonizują branżę w ciągu najbliższych 10 lat.

Firma odpowiedzialna za produkcję kosmetyków marki Ecolatier to: Greencosmetisc Europe LLC, LV1029, Riga, A. Biezina Str. 11-29, Łotwa

 

*

Warto poczytać co właściciel mówi o sobie i celach firmy:
- Moi przyjaciele i koledzy lubią nazywać mnie biologiem z obsesją, ponieważ nieustannie poszukuję unikalnych naturalnych składników, które mogą odżywić i chronić naszą skórę.
Warto wspomnieć, że na ziemi jest ponad 400 000 gatunków roślin!
Lubię nazywać siebie Eсolatier (w tłumaczeniu na polski: bardziej ekologiczny)
Tworząc kosmetyki ważne są nie tylko odpowiednio dobrane składniki, ale także sztuka ich miksowania i konserwacji. I to właśnie robię. Kocham to co robię. Robię to, co kocham.
Moja pasja do studiowania roślin leczniczych sięga mojego dzieciństwa, kiedy moja rodzina przeniosła się do Francji w 1982 roku. Wciąż mam żywe wspomnienia z pól lawendy i rozmarynu, gdzie godzinami wędrowałem po okolicy i planowałem przyszłość. Wtedy wiedziałem, że będę studiować biologię i chemię oraz zbliżać do siebie naturę i ludzi.
Wiele lat i badań później, miałem szczęście spotkać zespół podobnie myślących ekspertów i rozpocząć pracę nad kosmetykami Ecolatier.
Naszą koncepcją jest odżywianie i rozkoszowanie się ciałem poprzez skórę, przy użyciu najczystszych, naturalnych, organicznych składników z całego świata.
Nasza skóra jest najważniejszą częścią naszego ciała. Tworząc kosmetyki Ecolatier®, skupiamy się głównie na wykorzystaniu transformacyjnej mocy czystych składników roślinnych do tworzenia produktów, które są równie skuteczne, jak bezpieczne. Nasze kosmetyki są naturalne i ekologiczne zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić Twojej skórze najbardziej wartościowe i potężne działanie.
Mam nadzieję, że używanie kosmetyków Ecolatier® sprawi Ci tyle samo radości, co nam, tworzenie ich dla Ciebie!

NASZE SŁOWO KLUCZOWE to ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ pod względem receptur i badań naturalnych składników, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów opakowaniowych nadających się do recyklingu.
Bycie „ECOLATIER” oznacza bycie odpowiedzialnym za składniki, które są wysokiej jakości i dobrze pozyskiwane tam, gdzie spotykają się najnowsze badania i wiedza.
Podróżując po świecie, czerpiemy inspiracje z tego, co najlepsze w każdym kraju. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ECOLATIER® tak samo jak nam tworzenie go dla Ciebie.

*

Wymienione tutaj rosyjskie marki kosmetyków naturalnych, uwielbiane są zarówno przez konsumentów rosyjskich, jak i europejskich.

Filozofią marki ECOLATIER jest dążenie do perfekcji. Tworzą naturalne kosmetyki oparte na unikalnych recepturach na wysokiej jakości naturalnych surowcach od najlepszych producentów z całego świata.

ecolatier

Marka ECOLATIER jest nowością w moim sklepie, to szeroki asortyment to pielęgnacji ciała i włosów a znajdziesz go TUTAJ. Sprawdź! Masz wybór!

Harmonia aromatów, moc olejów organicznych i ekstraktów roślinnych odsłonią Twoje piękno.
Zapraszam do zanurzenia się w tym magicznym świecie niezapomnianych "deserów" dla twojego ciała, z których każdy jest wykonany według unikalnej receptury naturalnych składników najwyższej jakości. Soczyste i jasne zapachy owocowe, jagodowe i kwiatowe podbiją serca nawet najbardziej wymagających smakoszy, spróbuj!

Mikstury Natury najlepsze dla Twojej skóry!

E.T.

 

   vegan

Komentarze do wpisu (0)

Wiadomości z Planety
Zostaw swojego e-maila już dziś! Wypatruj wiadomości z zielonym serduszkiem:
    ✅ promocje,
      ✅ nowości,
        ✅ informacje o nowych artykułach i rekomendacjach
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl