Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 500,00 zł.

Regularnie uzupełniamy nasz katalog o nowe, przydatne w utrzymaniu higieny produkty niezbędne w domu i w pracy.

W tej kategorii znajdziesz skomponowane w większości z naturalnych składników mydła i żele antybakteryjne, a także płyny do dezynfekcji w butelkach zaopatrzonych w rozpylacz ułatwiający aplikację. Ofertę sklepu uzupełniają również maseczki ochronne trójwarstwowe, dostępne w mniejszych i większych opakowaniach. To artykuły obecnie nieocenione w tworzeniu osobistej strefy bezpieczeństwa, dzięki którym możemy ustanowić niewidzialną barierę pomagającą chronić nas i bliskich przed bakteriami oraz wirusami. Co kluczowe, nasz sklep internetowy oferuje preparaty biodegradowalne, o składzie przyjaznym dla skóry oraz środowiska naturalnego. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

Jak chronić Nasze ciało przed wirusami i bakteriami?

Nie od dziś wiadomo, że 'mydło wszystko umyje', można śmiało powiedzieć, że jest królem dezynfekcji, szczegółowo piszę z czym walczymy i jak pokonać drobnoustroje chorobotwórcze na Blogu w artykule CO JEST TAKIEGO NIEZWYKŁEGO W MYDLE, ŻE CHRONI NAS PRZED TYLOMA NIEBEZPIECZEŃSTWANI? 

W walce z bakteriami i wirusami w otaczającym nas środowisku (łazienka, kuchnia czy miejsca publiczne) wspomaga nas wiele środków. Znajdziesz je w kategorii Antybakteryjne oraz EKO dom.

Wiadomości z Planety
Zostaw swojego e-maila już dziś! Wypatruj wiadomości z zielonym serduszkiem:
    ✅ promocje,
      ✅ nowości,
        ✅ informacje o nowych artykułach i rekomendacjach
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl